ÜRÜNLERİMİZ
   » Ahşap Jaluziler
   » Ahşap Stor Perdeler
   » Çiftli Sistemler
   » Dikey Ofis Perdeler
   » Fon Perdeler
   » İp Perdeler
   » Jaluzi Perdeler
   » Japon Perdeler
   » Katlamalı Perdeler
   » Mekanizma Perdeler
   » Screen Perdeler
   » Sinevizyon Perdeler
   » Stor Perdeler
   » Tül Perdeler
   » Zebra Perdeler
   » İşlemeli Stor Perdeler
   » Kumaş Perdeler
   » Diğer Perde Çeşitlerimiz
    Hakkımızda
 

            Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve en iyi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız , 2000 yılından günümüze değin perdecilik sektöründe imalatçı ve ithalatçı olarak toptan ve perakende müşterilerine hizmet vermektedir. kullanacağı perdelerin ; dekoratif olması,kolay temizlenebilmesi ve kullanışlı olması arayışına giren tüketicilere , en kaliteli ürünü , en iyi hizmet ve fiyatla ulaştırma amacında olan firmamızın ürün yelpazeside bu kriterlere uygun olarak hazırlanmıştır. Ürün alanımız içinde yer alan perde çeşitlerimiz ağırlıklı olarak yurt dışından ithal edilmekte olup ,imalatı ve montajı firmamız bünyesindeki kalifiye elemanlarca gerçekleştirilmektedir.

 
            Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için ürün gammı ,perde çeşitliliği ve renk çeşitililiği olarak geniş bir yelpazeyi içermektedir.Satış ve montajını gerçekleştirdiğimiz perde çeşitlerimiz: ahşap jaluzi perde, ahşap stor perde, sun screen kumaş stor perde, kumaş stor perde, dijital baskılı perde; kumaş dikey perde, pvc dikey perde, mikro jaluzi perde, kış bahçesi,zebra perde,projeksiyon perdesi. perdecilik sökterinde yılların getirdiği tecrübesi ve geniş perde çeşitliliği ile siz müşterilerinin tüm perde ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekteyiz.

Neden Stil Perde?

            Her zaman daha iyiye odaklanan firmamız,siz değerli müşterilerimizden aldığımız şevkle ürün portföyünü sürekli genişletmektedir.Yılların birikimiyle oluşan deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmet Anlayışımız

            Günümüz perde dekorasyonu anlayışında Çizgi Perde; günceli yakalayan, kalite ağırlıklı ve modern tarzını belli bir kalıba sığdırmak yerine mümkün olabildiğince geniş bir yelpazede ifade etmeyi hedeflemektedir. Müşterinin talep ve ihtiyacına göre birçok hizmeti de özenle vermektedir.